لطفا نام کاربری یا ایمیل را وارد نماید دریافت رمز عبور جدید
ثبت نام
x

آریانا سعید

No Rating

آریانا سعید

آریانا فرزند مادری دری زبان و پدری پشتو زبان است. او وقتی که بسیار جوان بود زادگاه خود را در افغانستان ترک کرد. در ابتدا او و خانواده اش به پاکستان مهاجرت کردند و سرانجام مقیم سویس شدند؛ چند سال بعد، وی لندنِ انگلیس را به عنوان اقامتگاه دور از زادگاه خود انتخاب کرد.

عشق او به موسیقی و آواز در کودکی باعث شد تا وی در زمان تحصیلات ابتدایی خود در سویس، عضو یک گروه کُر شود. بعد از فارغ شدن در رشته مدیریت تجارت در لندن، آریانا تصمیم گرفت که به عنوان یک هنرمند، حرفه ی را در صنعت موسیقی تعقیب کند. علی رغم مشکلات زیادی که وی در سال های اول کار خود با آنها رو به رو شد، سرانجام این تصمیم آریانا با برنده شدن چندین جایزه و شناخته شدن استعداد او به عنوان یک هنرمند زن افغان، به ثمر رسید. او تا اکنون 4 جایزه موسیقی از قبیل، بهترین هنرمندِ جدیدِ بانوی سال، بهترین بانوی هنرمند سال (5 بار)، بهترین اجرا کننده زنده، بهترین صدای سال، بهترین ویدیوی سال، بهترین نماد زن افغان، و غیره را در کارنامه خود دارد. در سال 1392، آریانا عنوان ” ستاره آواز” را از انجمن بین المللی هنرمندان افغان دریافت کرد.

 

آریانا در حدود 100 کنسرت را در سراسر دنیا  از قبیل افغانستان برگزار کرده است و او هوادارانی از قبیل کودک 3 ساله تا بزرگسالانی بزرگتر از 65 ساله دارد. همچنین، وی بخاطر اولین بانوی هنرمندی که در داخل افغانستان ” اجرای زنده” داشته است، از اعتباری زیادی برخوردار است. آریانا با لباس های شیک، و کسب عنوانِ معتبر “بهترین اجرا کننده زنده “، زیبایی و جذابیت را برای تیم داوران (یاوران) صدای افغانستان  به ارمغان می آورد

برچسب

4 نظر در “آریانا سعید”

  1. مژگان می‌گه:

    سلام وخسته نباشیدخدمت آریانای گلم
    من ایرانی اصیلم ولی نژادپرست نیستم وبهت افتخارمیکنم وتمام آهنگاتوگوش میدم
    خدایارت عزیزم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − 2 =