لطفا نام کاربری یا ایمیل را وارد نماید دریافت رمز عبور جدید
ثبت نام
x

فصل دوازدهم ستاره افغان – قسمت دوم – گزینش مزار

No Rating

در قسمت دوم، تیم ستاره افغان به یکی از شهرهای مورد احترام در افغانستان، مزار‌شریف، سفر کرده است. ما به شما این اطمینان را می‌دهیم که در این مرحله گزینشی، تنها بهترین استعدادها شانس رقابت در مراحل بعدی را پیدا می‌کنند؛ برای اثبات این ادعا، حبیب‌الله فانی، جوان مستعد و بسیار خوش‌صدا، نمونه خوبی است. در سال پار، این جوان از شهر مزار‌شریف اشتراک کرد و خوش‌بختانه توانست در مرحله نهایی فصل یازدهم، عنوان ستاره افغان را از آن خود کند. تعداد زیادی از هنرجویان در سال‌های گذشته از مزار‌شریف در این برنامه اشتراک کردند اما امسال حضور شرکت‌کنندگان بسیار خیره کننده است؛ صدها هنرجو برای دریافت کارت حضور در مراحل مقدماتی، در این برنامه حضور پیدا کردند. ما بی‌صبرانه در انتظار دیدن عمل‌کرد آنها هستیم!

 

در ابتدا، حکمت‌ رضوان، هنرجوی جوان و شجاعی که برای اشتراک در برنامه ستاره افغان، 4 سال به تمرین موسیقی پرداخته است، روی صحنه حاضر شد و آهنگی به‌ نام ” با تو رفتم ” ، یکی از کارهای آوازخوان بزرگ افغانستان، احمد ظاهر، را اجرا کرد. این اجرا با نظر مثبت داوران رو‌به‌رو شد و حکمت توانست کارت ورود به مرحله بعدی را دریافت کند. سپس، احمد صابر آصفی، جوان مستعدی که یادگیری موسیقی را از 4 سال پیش شروع کرده و از حضور خود در جمع 12 بهترین این فصل بسیار مطمین است، آهنگِ ” دلِ آواره ” را اجرا کرد؛ احمد صابر توانست با این اجرا کارت حضور در مرحله بعد را از آن خود کند . در ادامه، گل افروز، دختر شجاعی که عاشق موسیقی هست و برنامه ستاره افغان را به عنوان سکوی پرتابی برای چهره شدن در عالم آواز می‌داند، یک آهنگ بسیار زیبا به نام ” می‌خواهم ازت دور شم ” را اجرا کرد؛ این اجرا مورد قبول داوران واقع شد و گل افروز به عنوان یکی از هنرجویان مرحله بعد، شناخته شد.

 

برای تماشای کاملِ قسمت دوم ستاره افغان، لطفا روی ویدیوی زیر کلیک کنید!

برچسب

یک نظر در “فصل دوازدهم ستاره افغان – قسمت دوم – گزینش مزار”

  1. Jeana می‌گه:

    What a briiallnt combo! I could just use my muffin pans but I must invest in some Madeleine pans, I love the delicate shape and ripples on them.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − دوازده =